O nás

LogiTax s.r.o.

Jsme renomovaná účetní firma poskytující služby v ekonomických oborech od r. 2006 jako přirozené pokračování individuálních potřeb jejího majoritního zakladatele.

Své služby poskytujeme především malým a středně velkým společnostem a to na území celé České republiky.

Hlavním předmětem podnikání je vedení účetnictví dodavatelským způsobem od prvotní fáze, tj. převzetí dokladů, přes jejich zpracování v průběhu zdaňovacího období až po uzavření účetního roku včetně zpracování daňového přiznání a všech příslušných doplňujících dokumentů. Samozřejmostí při této činnosti je návaznost na problematiku zpracování komplexní mzdové agendy (nabídka mzdových služeb rozvedená dále) je určena jak pro malé, tak i pro velké organizace. Stejně tak jako poradenství a optimalizace účetnictví v rámci rozsahu, které povolují daňové zákony a zákon o účetnictví.

Naší snahou je usnadnit složitou problematiku daní, účetnictví a různých úskalí ekonomických problémů, které nastávají v každé organizaci v průběhu daňového období. Najít optimální řešení v návaznosti na daňové zákony a přijatelnou formou seznámit klienta s ekonomickým stavem dané společnosti.

Zpracování účetnictví provádíme na kvalitních ekonomických SW společností ACONTO od firmy PCS s.r.o. a případně i SW POHODA od StormWare a.s., na kterých se vede účetní a mzdová agenda pro podnikatelské subjekty. Ke zpracování daňových přiznání používáme software TaxEdit společnosti Luyten CZ spol. s r.o.

V případě zájmu z vaší strany můžeme zajistit on-line přístup (s vymezenými přístupovými právy) do účetního SW pro rychlou kontrolu, či informaci o stavu.

Společnost LogiTax s.r.o. má sjednané pojištění odpovědnosti za škodu účetních u České pojišťovny a.s. do výše 3 mil.

Klíčové služby: Vedení daňové evidence Praha, Vedení účetnictví Praha, Zpracování účetníctví Praha.

S čím u nás můžete počítat?

Kvalita

Preciznost

Důraz klademe především na preciznost zpracování v rámci termínů, které jsou stanoveny zákonem, přehlednost a správnost zaúčtování dokladů.

Flexibilita

Naše služby se snažíme přizpůsobit přáním a potřebám klientů tak, aby byla dosažena jejich maximální spokojenost.

Poradenství

Díky dlouholeté zkušenosti nabízíme daňové poradenství realizované našimi zkušenými odborníky.

Potřebujete více informací?

Neváhejte Nás kontaktovat. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakt

Historie společnosti

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací